NARKOTYKI WYPADŁY Z PORTFELA, 40-LATEK USŁYSZAŁ TRZY ZARZUTY

W minionym tygodniu w jednym ze sklepów we Władysławowie mężczyźnie robiącemu zakupy w trakcie płatności wypadł z portfela woreczek strunowy z białym proszkiem, po czym mężczyzna wyszedł ze sklepu i odjechał szarym BMW. Okazało się, że nietypowa zguba to woreczek z kokainą. Policję o zdarzeniu zawiadomił pracownik ochrony. Kryminalni z Pucka ustalili i zatrzymali 40-letniego mężczyznę w związku z posiadaniem narkotyków. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu policjanci z puckiej komendy zostali powiadomieni o tym, iż w jednym ze sklepów we Władysławowie mężczyźnie w trakcie płatności za zakupy wypadł z portfela woreczek strunowy z zawartością białego proszku, po czym turysta wyszedł ze sklepu i odjechał szarym BMW. O całym zdarzeniu poinformował Policję pracownik ochrony. Badanie testerem wykazało, że nietypowa zguba to woreczek z zawartością kokainy.

Kryminalni pracując nad sprawą ustalili dane oraz miejsce przebywania turysty, który zgubił nietypowy pakunek. Policjanci w trakcie przejazdu pod wskazany adres zauważyli na drodze DW-216 szare BMW, do którego wcześniej wsiadał klient wychodzący ze sklepu. Mundurowi dokonali kontroli samochodu, podczas której szybko okazało się, że 40-latek ma przy sobie kolejne narkotyki- marihuanę, którą zabezpieczono do dalszych badań. Kryminalni sprawdzili również, czy mieszkaniec województwa wielkopolskiego nie posiada środków odurzających w miejscu zamieszkania. Podczas tej kontroli policjanci znaleźli także marihuanę. W wyniku interwencji mundurowi zabezpieczyli kilkanaście gramów narkotyków.

Mężczyzna, który jak się okazało spakowany był już do wyjazdu, razem z walizkami został doprowadzony do puckiej komendy, gdzie spędził noc w policyjnym areszcie. W trakcie przesłuchania przez śledczych, 40-letni sprawca przyznał się do posiadania kokainy oraz marihuany i usłyszał trzy zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających.

Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja.pl

Polska-IE: Udostępnij
Phil Hogan zrezygnow
Grupa Żywiec urucho