Na randkę z Facebookiem

Facebook uruchomił w Irlandii swoją nową usługę, czyli „Facebook Dating”, która przeznaczona jest dla osób, które chcą znaleźć swoją drugą połowę lub poznać nowych przyjaciół na całe życie.

„Facebook Dating” w Republice, uruchomiony został dzisiaj i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, a zakładka pojawiła się już na stronie tego medium. Osoby, które zechcą użytkować „Randkowego Facebooka”, będą musiały dokonać rejestracji i utworzyć swój ograniczony profil. Na tym zamieścić będzie można zaledwie imię i wiek użytkownika serwisu, a co ważne, danych nie będzie można edytować. Jeżeli użytkownik wyrazi ochotę, otrzyma możliwość zamieszczenia informacji dodatkowych, ale będzie to wymagać osobnej zgody.

„Facebook Dating” oferować będzie w rozszerzonej wersji dopasowania profili, zezwoli na komentowanie i wysyłanie zaproszeń oraz da możliwość wyrażenia zainteresowania inną osobą.

Serwis randkowy Facebooka będzie można też łatwo opuścić, bo konto można usunąć w każdej chwili, bez usuwania swojego facebookowego profilu.

Obecne uruchomienie tej usługi to już drugie podejście, bo pierwsze zablokowane zostało przez Komisję Ochrony Danych Osobowych, która wyraziła obawy o bezpieczeństwo danych, użytkowników „Facebook Dating”.  

„Randkowy Facebook” dostępny jest już w 20 krajach na całym świecie.

Bogdan Feręc

Źr: Facebook Ireland

Polska-IE: Udostępnij
Szczepionka na Covid
Nieprędkie zjednocz