„My way. Inspiracje” – niezwykłe życiorysy na scenach EEC i European Start-up Days

Kinga Baranowska, Karol Bielecki, Marek Kamiński, Robert Konieczny, Czesław Lang, Rafał Sonik – osoby z różnymi pasjami i ponadprzeciętną motywacją, które dzięki determinacji wprowadziły w życie śmiałe koncepcje i zrealizowały zaskakujące scenariusze, wystąpią na Scenie Otwartej XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (13-15 maja br.) i na scenie w Spodku w trakcie European Start-up Days (14-15 maja br.).

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego i European Start-up Days znane postaci świata biznesu, polityki, a także sportu, architektury czy szklanego ekranu, opowiedzą o swoich drogach do sukcesu, o tym jak niezwykłe i śmiałe koncepcje wprowadzili w życie dzięki wytrwałości i konsekwencji, i często – wbrew sceptykom – zrealizowali zaskakujące wizje.

– „My way. Inspiracje” to kolejny z elementów łączących Europejski Kongres Gospodarczy i European Start-up Days. Uczestnicy obu wydarzeń będą mogli posłuchać różnych, inspirujących, motywujących i, co istotne, prawdziwych historii – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. – Możliwość bezpośredniego spotkania z tak ciekawymi postaciami nie zdarza się na co dzień – dodaje.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Swoimi doświadczeniami, pasjami i sukcesami podzielą się między innymi:

Kinga Baranowska, polska himalaistka, zdobywczyni dziewięciu ośmiotysięczników. Pierwsza Polka na ośmiotysięcznikach Dhaulagiri, Manaslu i Kanczendzondze. Członkini kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu (wspinaczka wysokogórska), a także zarządu Klubu Wysokogórskiego Warszawa, z wykształcenia geograf i ekonomistka. Realizuje stworzony przez siebie program „Kobieca Korona Himalajów” – czyli zdobycie wszystkich 14 ośmiotysięczników bez używania dodatkowego tlenu z butli. Laureatka licznych wyróżnień, m.in.: Nagrody Ministra Sportu za wspinaczkę na trzeci szczyt świata, Złotego Krzyża Zasługi „za zasługi dla rozwoju sportów wysokogórskich, za promowanie imienia Polski w świecie”, a także plebiscytu na najlepiej mówiących Polaków – Mistrz Mowy Polskiej.

Pełny tekst na stronie: DlaHandlu.pl>>>

Podziel się:

Minister Jacek Czapu
Cejrowski: Dlaczego
Translate »
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn