Moda w czasach pandemii

Jeszcze jeden sposób, aby nie zapomnieć o… Maski na twarz stały się obowiązkowe podczas większości codziennych czynności, takich jak chodzenie do sklepów i korzystanie z transportu publicznego, zanim gdziekolwiek idziemy zawsze upewniajmy się, że je mamy.

Jedna z czytelniczek napisała: „Wyruszyłam do miasta i kiedy od niechcenia chciałam wejść do jednego lokalnego sklepu… Nastąpił tzw. moment „UPS!” lub jak ktoś woli nasze „O’Ku#wa!”. Okazało się, że zapomniałam swojej maseczki (!) Od razu przypomniała mi się moja mama, mówiąca, że: zapomniałabyś swojej głowy, gdyby nie była przymocowana do szyi…

Już znalazłam awaryjne rozwiązanie – może taka „sukienka z wbudowaną maską” może być odpowiedzią na moje problemy??” Tak, dobrze to przeczytaliście: „sukienka z wbudowaną maską na twarz”…

Na początku, kiedy zobaczyłem tę sukienkę, nie byłem pewien, co z nią zrobić, ale po dalszej inspekcji wydaje mi się, że jako awaryjne rozwiązanie może być całkiem przydatna i zawsze będziesz mieć pewność, że masz przy sobie maskę.

Natomiast panom poleca się golfy lub bluzy z wbudowaną maską. Jako wielki fan gier wideo bardzo podoba mi się pomysł wyglądania jak postać z Mortal Combat.

Biorąc pod uwagę, że np. w sklepach musimy nosić maski, uważam, że dla zapominalskich jest to jakieś rozwiązanie. Ale hej, to tylko ja (!) nie do końca wiadomo co na to eksperci.

Ocenę jak zwykle pozostawiam Wam. 😉

TRZYMAJCIE SIĘ – BUZIAKi DUBLINiaki 😘

Fot. Google #covid#fashion

Przemysław ZbierońShamek w Dublinie – Radio PL

Polska-IE: Udostępnij
50 € kary za brak
Irlandzkie budownict
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian