Moda premium coraz bardziej dostępna

Dzięki powiększającej się ofercie marek premium w Designer Outlet Warszawa, moda premium staje się dostępna dla szerszego grona klientów. Centrum odpowiada na potrzeby rynku i otwiera kolejne salony „z wyższej półki”, w których można zrobić zakupy taniej niż w centrach regularnych.

Dzisiejszy konsument planuje i robi zakupy zgodnie z ideą smart shoppingu – szuka produktów najlepszych marek, taniej. Ważne jest dla niego, aby ubrania, obuwie i akcesoria były wysokiej jakości, ale niekoniecznie zamierza wydać na nie bajońskie sumy. Tym bardziej, jeśli w grę wchodzi kwestia marek premium. Dzięki niższym cenom zakupy w outlecie stanowią dla licznego grona klientów długo oczekiwane rozwiązanie.

– Bardzo cieszy nas fakt, że znane międzynarodowe marki premium – takie jak Armani, Furla, Pinko, Trussardi, Liu Jo oraz wiele innych – wybierają Designer Outlet Warszawa na lokalizację swoich salonów. Warto podkreślić, że większość z nich to jedyne sklepy outletowe w Polsce – mówi Katarzyna Ciemińska, dyrektor centrum Designer Outlet Warszawa. – Klient, wybierając markę premium, płaci za jakość. Kupuje jednocześnie pewność lepszego materiału oraz wykonanie produktu z wyjątkową dbałością o szczegóły. Wie, że dzięki zakupom w salonach marek premium otrzyma produkt zgodny z najnowszymi trendami w modzie. Jednak dzisiejszy klient podchodzi do zakupów rozsądnie i wyszukuje okazje, aby nie przepłacać. Znajomość rynku i świadomość cen pozwalają mu lepiej odnaleźć się wśród wielu ofert dostępnych w sklepach i – co najważniejsze – odnaleźć te właściwe – dodaje.

Źr: DlaHandlu.pl>>>

DlaHandlu.pl - pełny obraz handlu: rynek, konsument, trendy

Znajdź nas:

Premier Mateusz Mora
Wildstein: Najwięks
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn