Mniejszy penis przez opakowanie od hamburgera

Panowie, o ile chcecie cieszyć siebie i partnerki rozmiarami waszych penisów, musicie zrezygnować z kilku rzeczy, w tym pakowanego jedzenia z fast foodów, innej pakowanej żywności i naczyń pokrytych teflonem.

Jak wykazało badanie opublikowane w Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism mężczyźni, którzy upodobali sobie fast foody, a także żywność pakowaną w niektóre rodzaje plastiku, narażeni są na kurczenie się ich penisów.

Wpływ na to mają zawarte tam chemikalia, a te uwalniają się np. podczas smażenia na teflonowych patelniach lub podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych. Głównym czynnikiem, jaki ma wpływ na takie „zaniki” są związki chemiczne nazywane perfluoroalkilowymi, znanymi też, jako PFC.

Zespół badaczy przeprowadził badania na grupie 383 mężczyzn ze średnią wieku 18 lat, a naukowcy z włoskiego uniwersytetu w Padwie dowiedli, że istnieje połączenie pomiędzy związkami PFC a skracaniem się penisa.

Co istotne w tej sprawie, związek zawarty jest oprócz plastiku i w naczyniach teflonowych, ale i niektórych lekach, więc ciężko go unikać, chociaż można zminimalizować ryzyko skurczenia się członka. PFC można również znaleźć w farbach, klejach, papierowych talerzach i środkach czyszczących, czyli wszędzie, a to przestaje być śmieszne. 

Grupy kontrolne pochodziły z regionu Paduga gdzie zmierzono penisy 212 panów i 171 spoza tego regionu. Badania były zaskakujące, bo w przypadku Padugi średnia długość penisa wynosiła 3,4 cala, natomiast spoza tego miejsca 3,9 cala.

Członki były w Padudze także cieńsze i miały obwód 3,7 cala, w porównaniu do grupy spoza niej, gdzie liczyły sobie 4 cale grubości.

Jak mówi się w badaniu, związki PFC mogą być wchłaniane do organizmu zarówno poprzez drogę pokarmową, jak i wziewnie, a wiążą się nierozerwalnie z receptorami testosteronu, co powoduje zaburzenie gospodarki tym hormonem, który ma wpływ na długość penisa, libido oraz produkcję nasienia.

Wcześniej też nastąpi u nas okres andropauzy, więc można powoli zapominać o seksie, jeżeli kupujemy i żywimy się pokarmem z plastiku.

Co gorsze, nasze penisy mogą „załatwić” nam nasze własne matki, które podczas ciąży będą spożywać jedzenie ze sztucznych opakowań, a także do przygotowywania potraw używać naczyń pokrywanych teflonem.

Jest jednak sposób, aby się uchronić przed zanikaniem penisa i należy tylko zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza dietę naturalną, a i rezygnację z jedzenia pakowanego. Wychodzi więc na to, że trzeba iść na polowanie, a zdobycz piec na ognisku, wtedy nasze penisy będą długie, grube i wszyscy będą zadowoleni.

Bogdan Feręc

Źr: Padwa University

Znajdź nas:

Rosyjska ambasada je
Stephen Fahey: My Ch
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn