Minister Colm Brophy ogłasza nabór wniosków do Funduszu Społeczeństwa Obywatelskiego

Minister ds. zagranicznej pomocy rozwojowej i diaspory Colm Brophy, otworzył zaproszenie do składania wniosków do rundy funduszu Irish Aid’s Civil Society Fund 2022. 

Fundusz wspiera organizacje pozarządowe w realizacji projektów trwających od 1 do 3 lat w krajach kwalifikujących się do zagranicznej pomocy rozwojowej.

Zapraszając aplikacje Minster Brophy powiedział:

– Irlandzki Fundusz Społeczeństwa Obywatelskiego Aid wspiera organizacje pozarządowe, które pracują z niektórymi z najbardziej bezbronnych ludzi na świecie w ponad czterdziestu krajach, czyniąc rzeczywistą zmianę w życiu tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Widziałem, jak partnerzy organizacji pozarządowych Irish Aid zareagowali na pandemię. Chciałbym podziękować za odporność ich zespołów w obliczu przeciwności losu. Uderzyło mnie to, w jaki sposób wprowadzali innowacje i dostosowywali się do szybko zmieniających się i coraz bardziej złożonych sytuacji, aby zapewnić bezpieczną kontynuację programów, pracując jak zawsze, aby pomóc tym, którzy są najdalej w tyle.

Minister Brophy dodał:

– Silne partnerstwo Irish Aid ze społeczeństwem obywatelskim odgrywa kluczową rolę w realizacji irlandzkiego programu rozwoju oraz w dotarciu w pierwszej kolejności do najdalszych zakątków. Nie mogę się doczekać otrzymania wysokiej jakości wniosków do Funduszu Społeczeństwa Obywatelskiego 2022, który pomoże nam dotrzeć do osób najbardziej potrzebujących i zbudować lepszy świat.

Zaproszenie do składania wniosków do Funduszu Społeczeństwa Obywatelskiego 2022 r. już się rozpoczęło, a ostateczny termin przyjmowania formularzy kwalifikowalności to 10 grudnia 2021 r. Powiadomienia o zakwalifikowaniu do programu, wydane zostaną w połowie grudnia 2021 r. wraz z formularzami wniosków, które należy przesłać pocztą elektroniczną do kwalifikujących się organizacji. Termin przyjmowania wypełnionych wniosków upływa 25 lutego 2022 r.

Opr: Bogdan Feręc

Źr: Fine Gael

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Wielka Brytania moż
Sektor opieki nad dz
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська