Miłośnicy kanapek mogą się cieszyć

Dzisiaj rano otwarte zostaną niektóre punkty sprzedaży kanapek, a chodzi o sieć Subway, która w Irlandii cieszy się dużą popularnością.

Placówki tej sieci zamknięto na Zielonej Wyspie 23 marca i od tego czasu przygotowywano plany ponownego otwarcia tych miejsc. Subway wprowadzi wraz z otwarciem nowe zasady sprzedaży, więc zobaczymy osłony przy ladach i kasach, ale też oznakowania kierunku poruszania się wewnątrz sklepów i oznaczenia dystansu społecznego.

Subway zapewniać będzie również podstawowe środki ochrony osobistej, czyli rękawiczki i płyny odkażające do rąk, a i wprowadził nowe zasady dostaw, by uchronić się przed przeniesieniem wirusa przez dostawców.

Dyrektor Colin Hughes Subway UK & Ireland powiedział:

 – Wszyscy w naszej rodzinie Subway i szerszych społecznościach, którym służymy, wykazali dużą wyrozumiałość na dostosowanie się do tych trudnych czasów, w których obecnie się znajdujemy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ich ciągłe wsparcie w oczekiwaniu na kolejną fazę naszego stopniowego uruchamiania, która pozwoli nam nadal działać na rzecz ludzi. Dziękuję też pracownikom pierwszej linii, którzy bardzo nam pomogli w ostatnich tygodniach.

Subway w Irlandii otworzy dzisiaj około 25% swoich placówek.

Bogdan Feręc

Źr: Subway

Polska-IE: Udostępnij...
O’Leary ostrzega e
Zdalna Irlandia staj
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish