Midlands Polish Community szyje maseczki, ale ma też nowe projekty

Midlands Polish Community jest stowarzyszeniem, które zostało utworzone, aby w ramach naszej lokalnej społeczności, łączyć i współpracować z Polakami, polskimi przedsiębiorcami oraz organizacjami, a także wspierać Polsko-Irlandzką integrację i współpracę w Midlands.

Stowarzyszenie ma na celu tworzyć warunki do rozwoju intelektualnego, emocjonalnego, artystycznego i fizycznego w naszych społecznościach, jak również wspierać ochronę środowiska naturalnego, ochronę zwierząt oraz działalność charytatywną.

Ostatni projekt Stowarzyszenia, który odbił się szerokim echem w całej Irlandii, bo komentowany był zarówno przez media polskojęzyczne na wyspie, jak i prasę irlandzką, omawiany był też w „Studiu Dublin” radia Wnet.FM, ale dzisiaj powrócimy do rozmowy ze Sławkiem Kazkiem, czyli szefem Midlands Polish Community, a opowie on o obecnych i przyszłych działaniach Stowarzyszenia.

Rozmowa do wysłuchania w „Studiu Dublin”, natomiast początek audycji, jak zwykle o godzinie 8:10.

Program Tomasza Wybranowskiego dostępny jest na falach eteru w Polsce, a w Irlandii, za pośrednictwem Internetu i można to zrobić, klikając w TEN LINK>>>

Wnet.FM/Studio 37/Polska-IE

Polska-IE: Udostępnij...
Wyzdrowiało ponad 2
Dublin zmienia podej
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish