Maszty 5G są niebezpieczne!

W ostatnim czasie wzrosła ilość spekulacji na temat szkodliwości technologii 5G, która ma w wyjątkowo brutalny sposób oddziaływać na człowieka.

Mówi się też dużo, że technologia jest wyjątkowo szkodliwa dla ludzi i ich otoczenia, a okolice masztów to zagrożenie dla życia okrutne. To akurat jest prawdą, co potwierdzają specjaliści ds. urządzeń telekomunikacyjnych, strażacy i wszyscy ci, którzy zajmują się zagadnieniami związanymi ze strukturą materiałów.

Chodzi o to, że podpalanie masztów, co ma zatrzymać proces masowych zakażeń i wręcz mordów na mieszkańcach planety, jest faktycznie groźne dla zdrowia, ale też dla życia.

Podczas podpaleń, mówią specjaliści ds. pożarnictwa, może dojść do niekontrolowanego rozprzestrzenienia się ognia, więc poparzenia podpalaczy, osób postronnych i przeniesienie pożogi na okoliczne miejsca, w tym domy i samochody. Kolejnym problemem jest sam maszt, który ma wysokość od kilku do kilkunastu metrów, więc takież samo pole rażenia. W chwili nadmiernego nagrzania metalu, z którego najczęściej wykonywane są podpory nadajników 5G, ale też innych materiałów, więc tworzyw sztucznych, niekiedy węglowych, konstrukcja zostaje osłabiona, czyli maszt może się po prostu przewrócić.

Jako wysokość, a i raczej ciężka konstrukcja, upadając na dom, samochód itp., może je poważnie uszkodzić, zagrażając życiu osób przebywających w ich wnętrzach. Jeszcze gorzej będzie, jak domorosły piroman amator, który podjął walkę z technologią 5G, odczuje na własnej skórze ów zabójczy wpływ i przygnieciony upadającym urządzeniem nadawczym, właśnie przez tę technologię pozbawiony zostanie zdrowia lub życia.

Zarówno irlandzcy policjanci, jak i strażacy ostrzegają, że niezależnie od zagrożeń, jakie może spowodować próba, czy też podpalenie masztu, piroman naraża się na odpowiedzialność karną za niszczenie cudzego mienia o wysokiej wartości.

Bogdan Feręc

Polska-IE: Udostępnij...
Kto wyleci z rządu?
Social Welfare bezpo
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish