Masz voucher LOT-u? Wykorzystaj go w te wakacje

Wyczekany urlop zagraniczny można zorganizować dzięki voucherowi LOT-u, który łatwo da się wymienić na nowy bilet w trakcie rezerwacji na stronie LOT.com. Cała procedura jest prosta i można ją przeprowadzić samodzielnie w kilka minut.

Więcej na https://www.lot.com/pl/pl/loty-na-wakacje

LOT już w marcu 2020 wprowadził możliwość wymiany biletu na rejs między 15 marca 2020 r. a 31 lipca 2021 r. na voucher uprawniający do zakupu w ciągu 2 lat nowego biletu na dowolny rejs z oferty.

Planując wakacje należy jednak pamiętać, że w wielu krajach, zwłaszcza tych poza Unią Europejską, wciąż obowiązują różnego rodzaju restrykcje. Zanim kupimy bilety, warto sprawdzić jakie zasady przylotu obowiązują w danym państwie. Aktualne informacje znajdują się na stronach Ministerstwa Spraw Zagranicznych lub: https://apply.joinsherpa.com/travel-restrictions?affiliateid=lot&language=pl-PL.

Potem wystarczy już tylko wejść na stronę LOT.com, wybrać pożądany kierunek, wpisać właściwe dla aktualnej podróży nazwiska pasażerów, a na etapie płatności wybrać okienko SKORZYSTAJ Z VOUCHERA. Zamiast numeru karty płatniczej należy wprowadzić w odpowiednich polach numer vouchera oraz nazwisko jego posiadacza (nie musi to być nazwisko pasażera).

Voucher LOT-u zawiera 13-cyfrowy numer, zaczynający się od 080-901, wystawiony na określone nazwisko. Można wykorzystać nawet kilka voucherów do zakupu jednego biletu. (W systemie rezerwacyjnym jest możliwość wpisania kilku kolejnych voucherów). Jeśli suma wpisanego jednego lub kilku voucherów jest wyższa od ceny nowego biletu – różnica zostanie zwrócona w postaci nowego vouchera do wykorzystania przy kolejnej rezerwacji.

Po zakończeniu transakcji, należy pamiętać o zabraniu ze sobą niezbędnych przy wjeździe do danego kraju dokumentów.

To wszystko, udanych wakacji!

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Polska-IE: Udostępnij
Alan Kelly mówi o d
Konferencja pt. „S
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian