Mary Lou McDonald się poddała

Na stronach internetowych Sinn Féin przekazywana jest informacja, że szefowa ugrupowania, już się poddała i stwierdziła, że to koniec, a dodała, „nareszcie”.

Po tygodniach, miesiącach i ponad roku oczekiwania, Mary Lou McDonald, jako urodzona 1 maja 1969 roku, więc należąca do grupy, która może się już szczepić, takiemu się poddała. Szefowa największej partii opozycyjnej powiedziała, że nareszcie skończył się dla niej okres napięcia, a wszystko przez przebyty wcześniej Covid i chociaż lekarze zapewniali ją, że wytworzyła przeciwciała i nie jest już narażona na ciężką postać choroby, to nadal miała obawy.

Mary Lou McDonald zaszczepiła się ośrodku szczepień w Croke Park i złożyła podziękowania osobom, które ciężko pracują, aby zabezpieczyć społeczeństwo przed tą groźną chorobą.

Liderka Sinn Féin dokładnie wie, co mówi, bo wcześniejsze zakażenie wirusem SARS-CoV-2, miało u niej przebieg średni, ale jak informowała za pośrednictwem komunikatorów internetowych, chociaż nie musiała być hospitalizowana, to choroba odcisnęła piętno na jej organizmie.

Po szczepieniu Mary Lou McDonald przypięła sobie do dumnie wypiętej piersi znaczek i informuje wszystkich, że jest już bezpieczna.

*

Brawo Mary!!! Ale nie jesteś chyba bezpieczna dla koalicji?

Bogdan Feręc

Źr: Twitter Mary Lou McDonald

Polska-IE: Udostępnij
Trzy zgony po szczep
Rząd nie zapłaci o
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian