Łukasz Tygerski: OtwieraMy – nie leczyMy

Jeśli jeszcze nie słyszeliście to okulary są spoko ale szczepionki nie. I trzeba natychmiast wszystko pootwierać.

Moja babcia mi zawsze powtarzała, jak byłem młody, żebym nie otwierał balkonu jak jest w kuchni i gotuje. A to właśnie dlatego, że okna były na przeciwległych ścianach budynku… I robił się przeciąg.

Tu mógłbym jeszcze wstawić odniesienie do zjawiska jakim jest Backdraft. Taki film był w latach 90ych. W Polsce wyszedł pod tytułem “Ognisty podmuch”.

No i dokładnie z takim samym zjawiskiem spotykamy się wszędzie gdzie rozluźniają obostrzenia. Ludziom odwala jakby nigdy w sklepach nie byli, jakby nigdy w Zakopcu nie byli. To jest po prostu przerażające.

‘Zostawcie ich, oni się cieszą’. Tak, tak, znam takich ludzi, co jak przychodzisz do nich do domu i ich owczarek się na tobie cieszy to mówią, że zaraz mu przejdzie i żeby dać mu się wyszaleć. Kij z tym, że tona flegmy na pulowerku i spodnie podarte pazurami. ‘To tylko wypadek, piesek nie chciał’. K***a, piesek?!

Otwierajmy wszystko, bo ludzie są zmęczeni. Jak ja jestem zmęczony to idę spać, a nie na pokojową manifestację przeciwko Policji. Może oni też się cieszą, że ktoś do nich przyszedł? No to wypadek był, że spałował przecież? Nie? Wtedy już nie?

OtwieraMy, ale bez żadnego nadzoru, bo Policja be i zła i niedobra, bo to narzędzie ucisku. Wojsko tym bardziej nie, bo oni to nawet nie będą o dokumenty pytać, tylko od razu pacyfikacja. No to pewnie jakaś prywatna ochrona eventów? Którzy prawa mają prawie takie same co emigranci na plantacjach truskawek.

Bo to wszystko jest plandemia, która ma na celu zrujnowanie małych przedsiębiorstw. I dlatego trzeba je natychmiast pootwierać. A potem jak się okaże, że jeden z drugim się tam zaraził to przyjdą i spalą, jak te kebaby pięć lat temu. Bo takie poszanowanie mają dla małych przedsiębiorstw.

Nie będę tu przytaczał przykładu z filmu “Więzień nienawiści”, czym się kończy słuchanie Konfederacji. Każdy sobie może sprawdzić sam.

OtwieraMy, a potem przyjdą, naśmiecą, podbiją wyniki zachorowań i będą marudzić dalej.

A tymczasem się okazuje, że w PO jednak dwudziestu osobom odpowiada obecna zmiana w ustawie antyaborcyjnej. Za to Szymek na ten temat cicho siedzi, bo wiadomo, że mu religia zabrania mówić. Zresztą nie raz mówił, że płód ma świadomość i czuje, więc nie można mu zadawać bólu i tyle.

A kobiety krzyczą, krzyczą a potem pójdą głosować na antyaborcjonistów lub antyaborcjonistów lub antyaborcjonistów lub Konfederację. Ci ostatni nie będą mieli pewnie nic przeciwko jak się będzie abortowało płody zdrajców narodu, zdrajców nacji, zdrajców rasy czy innych dziwolągów. Ale to za kilka sezonów dopiero.

Na razie OtwieraMy. A potem będzie przeciąg, wszystko wydmucha, rozwali, będzie chaos, bałagan. Potem przyjdą służby porządkowe i podadzą wartość zniszczeń, strat i będzie akcja ZamykaMy. Oby tym co się przez ten czas nachapią starczyło na kolejne pół roku.

Łukasz Tygerski

Polska-IE: Udostępnij
Podano lokalizacje c
Stefanik: Francuskie
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian