Łukasz Tygerski: Chłopcy z Konfy kontra Amazonki znikąd

No nie okłamujmy się „OtwieraMy” krzyczą najgłośniej ci, którzy przez słowo „restauracja” rozumieją lokalny bar z zapiekankami. Natomiast te, które najgłośniej krzyczą w sprawie aborcji to aktywistki, które albo nie mają czasu na miłość, albo są w tym tak dobre, że nawet najnormalniejszy związek spierniczą.

Ja rozumiem, że chodzi o wybór, że raz jest, raz go nie ma i że wszyscy są znudzeni i zmęczeni pandemią, więc chapią tzw. tematy zastępcze.

Tematy, które uderzają w radary moralne. Coś jak gra na fortepianie. Walniesz z tej strony, będzie pisk. Walniesz z drugiej, będzie wrzask. Dla czułego ucha hałas jest hałas. Niczego to w zasadzie nie wnosi, bo procent hałasujących, których to realnie będzie dotyczyć, jest raczej niewielki w porównaniu do tłumu.

Ale to jest tak zawsze. Żądna sensacji ekipa zawsze się znajdzie i po chwili robi się tłum. Tłum, który widzieliśmy, co zrobił w Holandii albo w Empiku. Można zwalać, że to jakaś antifa czy antykonfa. A reszta jak te barany tylko podążała.

Tymczasem owieczki chodzą na marsze. Marsze, które nic nie wnoszą i nic nie zmieniają, bo te, które je organizują, nie mają planu tworzenia KODu2 czy innej oddolnej frakcji, która mogłaby zorganizować związek zawodowy kobiet, gdzie każda owieczka dostałaby własny chip i po prostu odmawiała oddania wełny.

Ogólnie trochę to przypomina dzieci drące się pod lodziarnią, że one chcąąąą…

Krzysiu Bosak zebrał pieniądze na leczenie pewnej kobiety, z których część zabrał ponoć komornik. No, ale pewnie od tego czasu już go stać na wizytę w restauracji to mu pewnie tego brakuje. Co do jego elektoratu… trudno jest obrażać pracowników kebabu, gdy jest zamknięty lub otwarty tylko na dowóz. Pozostaje hot dog na stacji. No chyba że jest już pozwolenie, żeby jeść od chińczyka, ale pod warunkiem, że tam gotuje Polak.

No, ja bym rozumiał, jakby na tych ostatnich protestach były same kobiety w ciąży, a nie te, które w ciąży mogą być. Ale to też nie wiadomo, bo to ponoć „le*ackie ku*wy” to same lesbijki, więc tak łatwo im o tę ciążę w Polsce nie będzie. No i na pewno ci chłopcy z tych pierwszych protestów nie dadzą rady ich wszystkich zgwałcić, ale bym ich nie podpuszczał.

Tymczasem uwaga jest odwrócona od sytuacji ze służbą zdrowia. Głód sensacji zaspokojony. Wszyscy będą tak zaaferowani, że jak zostanie podana informacja, że Polska, kupować będzie szczepionki od Rosjan, to w zasadzie spłynie jak po kaczce. Albo jak miliony na konto Tadka. W sumie oni mają tam te spływy tak ogarnięte, że ja się dziwię, że jeszcze nawet ***** *** to dla nich nie jest tablica z koła fortuny. Beata odsłoń…

Łukasz Tygerski

Polska-IE: Udostępnij
Poseł wzywa media s
28 osób bez testu
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian