Lufthansa wznawia loty 18 maja

Linia lotnicza z Niemiec poinformowała, że już od poniedziałku 18 maja wznawia loty do Grecji, a następnie do Hiszpanii.

Lufthansa jest przekonana, że przy wprowadzeniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, w tym przy zachowaniu dystansu społecznego, możliwe jest uruchomienie lotów z Frankfurtu do Aten, a następnie z Monachium do Aten. W maju niemieckie linie uruchomią także loty na Majorkę w Hiszpanii, ale i na inne tamtejsze lotniska.

Po majowym otwarciu Lufthansa planuje kolejne kroki i już na pierwsze dni czerwca zapowiada ponowne otwarcie 80 innych tras, które do tej pory cieszyły się największą popularnością.

Wg rzecznika prasowego Lufthansy, z każdym dniem wzrasta popyt na usługi lotnicze, a dotychczasowi klienci coraz częściej dzwonią do przedstawicielstw niemieckiego przewoźnika, dopytując o możliwość skorzystania z ich usług.

Członek zarządu Lufthansy Harry Hohmeister:

Czujemy wielkie pragnienie i oczekiwanie ze strony świata na ponowne podróżowanie. Hotele i restauracje powoli się otwierają, a w niektórych przypadkach odwiedzanie znajomych i krewnych jest znów dozwolone, więc i my musimy odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.  

Niestety tak precyzyjnych informacji nie mamy od naszego rodzimego przewoźnika, czyli Ryanair, chociaż z przecieków wiemy, że irlandzka linia budżetowa, zastanawia się nad uruchomieniem niektórych lotów i to wcześniej, niż zapowiadano jeszcze dwa tygodnie temu.

Bogdan Feręc

Źr: Lufthansa

Polska-IE: Udostępnij...
Federacja budowlańc
Zapowiada się trudn
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish