Lidl ma do obsadzenia 700 etatów w Polsce. Zachęca do pracy podwyżkami

Od marca Lidl podnosi pensje średnio o ok. 9,2 proc., by obsadzić ponad 700 miejsc pracy w sklepach  i magazynach. Aplikować można poprzez stronę kariera.lidl.pl.

W nowej kampanii rekrutacyjno-wizerunkowej Lidl podkreśla, że aby jakiś produkt np. gruszka dotarł na półki sklepów sieci i do klientów potrzeba wysiłku ze strony 20 pracowników. Sieć informuje, że obecnie poszukuje ponad 700 pracowników w całej Polsce, zarówno do pracy w centrali, jak i w sklepach oraz magazynach.

Z początkiem marca pracownicy sklepów będą zarabiać od 3 100 zł brutto do 3 850 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 3 250 zł brutto do 4 050 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 450 zł brutto do 4 350 zł brutto. Poziom wynagrodzenia różni się w zależności od lokalizacji sklepu oraz związanych z nią kosztów życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Przez ostatni rok od marca 2018 roku pracownicy sklepów Lidl zarabiali od 2 800 zł do 3550 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 2 950 zł do 3750 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 150 zł do 4 050 zł brutto. 

„Wkład w rozwój Lidl Polska ma ponad 17 000 pracowników, dlatego wraz z rozwojem naszej sieci w myśl idei „Więcej na radość z życia” podnosimy pensje – średnio jest to wzrost o 9,2%. Nasz rozwój wiąże się również z tworzeniem nowych miejsc pracy – wierzymy, że sukces opiera się na pracy zespołowej. Obecnie rekrutujemy na stanowiska bardzo istotne dla biznesu operacyjnego – szukamy pracowników sklepów oraz magazynów. W 2019 roku łącznie zatrudnienie zaproponujemy 1 300 nowym pracownikom” – komentuje Maksymilian Braniecki – prezes Lidl Polska.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Lidl poszukuje obecnie ponad 600 pracowników sklepów oraz prawie 100 pracowników magazynów. Sieć oferuje pracę na minimum 12 miesięcy, prywatną opiekę medyczną w placówkach Medicover, ubezpieczenie grupowe Allianz, kartę Multisport, dofinansowanie kursów języków obcych, szkolenia oraz „wyprawkę dla maluszka” czy pierwszoklasisty. 

Nowa kampania rekrutacyjna będzie trwała od 18 lutego do początku marca 2019 roku. Nośnikami kampanii będą m.in. materiały POS, OOH, portale internetowe, media społecznościowe, radio oraz strona internetowa kariera.lidl.pl.

DlaHandlu.pl>>>

Znajdź nas:

„Rolnictwo jedną
Stanowisko OKOPZN i
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn