Leśne Lidlaki powalczą z biedronkowymi Słodziakami

Sieć Lidl wystartowała z nową kampania promującą ofertę maskotek Leśne Lidlaki. Detalista oferuje 8 maskotek w cenie 9,99 zł każda, podkreślając przy tym, że „najlepiej czują się w stadzie”.

Leśne Lidlaki to: wilk, szop pracz, sowa, jeż, lis, koziorożec, sarenka oraz zając.

– Maskotki w kształcie warzyw i owoców cieszą się w Polsce dużą popularnością już od kilku lat. Nie tylko polscy klienci są oczarowani tymi zabawkami. Kilka lat wcześniej pluszowe warzywa i owoce podbiły serca dzieci w Portugalii, gdzie naklejki, za które dostawało się takie maskotki, można było zbierać w Lidlu już w 2015 roku – komunikuje Lidl.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Przypomnijmy, że dokładnie miesiąc temu – 26 sierpnia – Gang Słodziaków powrócił do sklepów Biedronki. Akcja wspierana jest przez szeroko zakrojoną kampanię marketingową. W tym roku Słodziaków jest 10. Bohaterami akcji są: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik i sarenka Hania oraz sześć Słodziaków Juniorów: pszczółka Pola, lis Lucuś, zajączek Zuzia i miniaturowe: nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek i sówka Zosia. Każdego ze Słodziaków można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek (naklejki są przyznawane podczas zakupów w Biedronce), a 40 naklejek uprawnia do zakupu maskotki za 19,99 zł/szt. lub do otrzymania za darmo Słodziaka Juniora.

DlaHandlu.pl>>>

Podziel się:

Premier: Jesteście
Meksyk: Stan Oaxaca
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn