Lekarz radzi – nie pchaj „tam” niczego takiego

W ostatnim czasie nasiliło się zjawisko zakażeń pochwy, a to spowodowane jest nową modą, jaka pojawiła się zarówno w Irlandii, jak i Wielkiej Brytanii.

Chodzi o artykuły do kąpieli, a szczególnie zapachowe i mydła w kształcie owoców oraz warzyw, które to, spragnione doznań intymnych panie, wtykają sobie gdzie byle. Lekarze radzą, aby o ile żeńska część społeczeństwa musi sobie już coś wkładać, to niech to będą wibratory, a nie mieszanki chemiczne, bo te powodują wyłącznie problemy zdrowotne.

Handel, jak dodają lekarze ginekolodzy, nawet chyba nie przypuszczał, że mydła i pachnidła formie podłużnych warzyw i owoców znajdą zastosowanie seksualne, więc wypuszczono ich na rynek szeroką gamę. To jednak okazało się problemem, chociaż nie same produkty, bo zyskały popularność, a ich nieco błędne zastosowanie.

Jak mówią medycy i to raczej złośliwie, mydło służy do mycia, najczęściej zewnętrznych powłok ciała, a odświeżacz powietrza lub zapach do wody, również w formie podłużnej i rozpuszczalnej, do celu, jaki podano na etykiecie.

Aż chciałoby się zapytać, co też panie mogą sobie jeszcze włożyć tam, gdzie nie powinny wkładać mydła w kształcie banana? 😉

Bogdan Feręc – zaciekawiony

Źr/Zdj: Metro/Twitter

Znajdź nas:

Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn