KTO (NIE)CHCE ZOSTAĆ MISTRZEM POLSKI ?

Przedostatnia, 36 kolejka ligowa nie przyniosła konkretnych rozstrzygnięć. Do ostatniej kolejki będziemy musieli poczekać na mistrza Polski.

Zagadką jest czy taka końcówka rozgrywek to zasługa bardzo dobrej dyspozycji zawodników Piasta Gliwice, który w ostatnich 7 meczach zanotował 6 zwycięstw i 1 remis, czy też słaba postawa Legii grającej w ,,kratkę”. A może pozytywny wpływ na obie ekipy miała ,, zadyszka” Lechii, prowadzącej w tabeli po rundzie zasadniczej?

Już w środę Piast mógł zostać mistrzem Polski, jednak nie wykorzystał porażki Legii, która przegrała po bramce samobójczej z walcząca o miejsce w europejskich pucharach Jagiellonią Białystok. Tej szansy nie wykorzystał remisując bezbramkowo z Pogonią Szczecin. Zapowiada się arcyciekawa kolejka. Czy będzie to kolejna ,, niedziela cudów”? Przekonamy się niebawem.

Oto zapowiedzi : Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok , Cracovia Kraków – Pogoń Szczecin ,Piast Gliwice – Lech Poznań, Legia Warszawa – Zagłębie Lubin .

Wszystkie mecze 19 maja, godz. 17 Tuż po ostatniej kolejce podsumujemy zmagania naszych ligowców w walce o mistrzostwo, puchary oraz utrzymanie w Ekstraklasie.

Mariusz Kupisiak – Polscy Fani z Irlandii

foto androapps.pl

Znajdź nas:

Nowotwory - siedem s
Para Prezydencka na
Translate »
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn