Krótka teoria spiskowa

Wysyp spiskowych teorii na tematy różne, godny jest głębszego zastanowienia, a i daje niezwykłą popularność twórcom, więc i ja chcę być popularny, że uuuu.

Słabo szło mi wymyślanie kolejnej teorii spiskowej na temat koronawirusa i 5 ge, bo tu wyobraźnia twórców tychże prawd objawionych poszła bardzo daleko, a to skłoniło mnie do zajęcia się „jutubem”, bo tam swoje opinie wygłaszają ludzie z przekonaniem.

Oglądając owo medium z różnej maści filmami, zauważyłem, że to musi mieć coś wspólnego z nazistami, co za chwilę uwodnię, więc wmówię części społeczeństwa, iż to, co mówię, jest prawdą prawdziwą, a steruje tym Berlin albo jakieś koła z Argentyny.

Jeżeli wejdzie się na YouTube, nie zorientujemy się w pierwszej chwili, że łapę na tym medium trzyma opcja niemiecka, a nie jest wykluczone, iż to „potomczynie” i „potomcy” twórców II wojny światowej, nadal są aktywni, więc rządzą światem, czy nawet tysiącletnią Rzeszą, a ta trwa, jak trwać miała. Nazistowski spisek uwidoczni się w chwili, kiedy powiększymy obraz, a wtedy oczom naszym uważnym ukazuje się jeden z drugowojennych symboli niemieckiej armii.

Dodam, żeby nie było niedomówień, iż tego najczęściej używało hitlerowskie lotnictwo, nazywane Luftwaffe. Tenże symbol pojawia się obecnie na „jutubie”, więc jestem przekonany, że to właśnie naziści trzymają w garści portal z krótkimi i dłuższymi filmami.

Na potwierdzenie swojej teorii, przedstawiam zdjęcia, by i niedowiarkom udowodnić, że moja jest prawda i to ja mam rację.

Tak wyglądało oznaczenie nazistowskich samolotów podczas II wojny światowej:

Dowód 1 – You Tube z zakamuflowaną opcją nazistowską:

Dowód 2 – You Tube oficjalnie prezentujące nazistowski znak (prawy dolny róg):

Tak, naziści rządzą „jutubem”, a jak tak dalej pójdzie, to zawładną jeszcze „fejs-zbukiem” i może nawet całym imperium Marka Zuckenberga, jakby na to nie patrzeć Żyda.

Bogdan Feręc

Polska-IE: Udostępnij...
Znacząca większoś
Koronawirus w zasię
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish