Kopnij w d… opozycję

Kiedyś mówiło się, że Platforma Obywatelska, nie ma z kim przegrać, ale role się odwróciły i tłamszone niegdyś niskimi notowaniami Prawo i Sprawiedliwość, doszło do władzy.

Teraz, to ugrupowanie, chociaż większość nie lubi wodza naczelnego, nie ma konkurencji i stoi wciąż na pozycji wygranego. Co ważne, a co mówią nawet ludzie związani w jakiś sposób z PiS lub konserwatyści i prawicowcy, społeczeństwo przeciwne obozowi władzy, samo tę umacnia, bo ich dziwaczne uliczne wybryki, tylko wzmagają złość tej części społeczeństwa, która nie jest radykalna w swoich politycznych poglądach.

Tym samym, aby nareszcie odsunąć Prawo i Sprawiedliwość, jakby nazwa dwuznacznie nie brzmiała, od władzy, należy obrać inny kierunek działań i zamiast blokować ulice i zmuszać do bezsensownej pracy policję, w dużej sile, a ta, ochrania pewien domek, trzeba mocno kopnąć w d… polską opozycję, żeby nareszcie wzięła się do roboty.

Jako liberał, a może bardziej socjaldemokratyczny liberał, chciałbym bardzo, aby te wszystkie opozycyjne miernoty, którą nie wiedzą, w którą stronę iść, określiły swój program, pokazały, że mają coś do zaproponowania, a nie z walki z PiS-em, tworzyły swoją religię i podstawę programową.

Jeżeli natomiast nadal postępować będą w taki sam sposób, czarno widzę, ich marsz po odebranie władzy ugrupowaniu rządzącemu w Polsce.

Bogdan Feręc

Polska-IE: Udostępnij
Poseł wzywa do skor
Samoizolacja przybyw
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian