KOMISARZ MIŚ ODWIEDZIŁ DZIECI NA KWARANTANNIE

Łukowscy policjanci codziennie sprawdzają osoby objęte kwarantanną. Wśród nich bardzo często znajdują się rodziny z dziećmi. Maluchy codziennie czekają na wizytę policjantów, a widok radiowozu jest niejednokrotnie urozmaiceniem ich dnia. Wczoraj dzieci przebywające z rodzicami na kwarantannie odwiedził komisarz Miś – maskotka łukowskich policjantów.

Łukowscy mundurowi codziennie sprawdzają osoby objęte kwarantanną domową. Niejednokrotnie zdarza się, że wśród osób dorosłych przebywają też dzieci. Chcąc urozmaicić maluchom ten trudny, czas sierż. szt. Ewelina Izdebska z Wydziału Prewencji i dzielnicowy asp. szt. Albert Pieniak poprosili o pomoc maskotkę łukowskich policjantów.

Wczoraj komisarz Miś razem z mundurowymi pojechał do tych osób objętych kwarantanną domową, gdzie przebywają też maluchy. Najmłodszym z nich, komisarz Miś i policjanci, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności przekazali pluszowe maskotki. Tym skromnym gestem łukowscy mundurowi chcieli umilić najmłodszym trudny czas pobytu w domu i dać odrobinę radości zarówno maluchom, jak i starszym. Policjanci powiedzieli, że w ten sposób chcieli też podziękować dzieciom za to, że zostały w domu.Takie spotkanie wywołało szczery uśmiech na twarzach maluszków. Zapewne wizyta komisarza Misia na długo pozostanie w ich pamięci.

M.J.

Policja.pl

Polska-IE: Udostępnij...
Nie ma uzasadnienia
Nowe zasady zasłani
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish