Kiedy Tayto Park będzie otwarty?

Tego jeszcze nie wiadomo, ponieważ władze zastanawiają się, czy uda się im wprowadzić wszelkie zasady, aby spełniały normy bezpieczeństwa zdrowotnego.

Główną przeszkodą jest w tym przypadku dystans społeczny, który musi być zachowany pomiędzy poszczególnymi osobami, a władze Tayto Park mają wątpliwości, czy będzie możliwe utrzymanie tego dystansu wśród odwiedzających tę atrakcję. Wcześniej pojawiła się informacja, że Tayto Park może zostać otwarty już 18 czerwca, jednak teraz ta data nie jest potwierdzana, gdyż sprawdza się dopiero możliwości uruchomienia Parku.

Dużo mówi się o częściowym uruchomieniu Tayto Park, a i o wprowadzeniu limitu wejść, ale i tu ma pojawiać się wiele problemów, głównie podczas korzystania z urządzeń rozrywkowych.

Wcześniejsze informacje mówiły też, że Park zostanie otwarty zgodnie z planem odmrażania gospodarki, jednak rzecznik Tayto Park stwierdził, iż termin podany ówcześnie do publicznej wiadomości, może być nierealny. Rzecznik przeprosił równocześnie wszystkich, którzy zarezerwowali wejściówki do Tayto Park, a te zachowają ważność lub dokonany zostanie zwrot gotówki.

Ostateczna decyzja w sprawie ponownego otwarcia Tayto Park zapaść ma w najbliższych dniach.

Bogdan Feręc

Źr/Zdj: Tayto Park

Polska-IE: Udostępnij...
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish