Kiedy Polaków zacznie doceniać nasz własny rząd?

Niezależnie od poglądów politycznych oraz innych przekonań, można powiedzieć, że mamy zarówno w Polsce, jak i rozsianych po całym świecie doskonałych promotorów polskości, ale i potężne umysły, które mogłyby wnieść do naszej ojczyzny wartość, której nie da się przecenić.

Tak jest m.in. z profesorem Mirosławem Matyją, a ten przyjaciel portalu Polska-IE, oprócz odznaczenia go Królewskim Orderem Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika, wyróżniony został dodatkowo.

Otóż profesor doktor Mirosław Matyja, otrzymał stanowisko Assistant Professorfor our Department of Business Management & Research na Indian Management School & Research Centre, gdzie dołączy do grona wykładowców.

Drogi Mirku,

Cóż mogę powiedzieć, gratuluję i mam nadzieję, że tak, jak wynika z naszych rozmów, kiedyś i nasi politycy pójdą po rozum do głowy i zaczną doceniać świat nauki, który może wskazać kierunki rozwoju naszej ojczyzny. Chociaż jestem przeciwnikiem obecnej władzy w Polsce, nadal mam nadzieję, że umysły, takie jak Twój, nie powinny być pomijane w debacie publicznej i politycznej, a czerpać powinno się z waszej wiedzy oraz doświadczenia, nabytego w świecie.

Bogdan

Bogdan Feręc

Polska-IE
Zbiorowa obrona praw
Pierwszy odcinek z s
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish