Kaufland rozda pracownikom bony o wartości do 500 zł

Z okazji Wielkanocy pracownicy firmy Kaufland co roku otrzymują bony na zakupy w sklepach sieci. Tym razem czeka na nich niespodzianka – personel sprzedaży oraz logistyki będzie mógł liczyć na bony, których wartość wyniesie nawet 500 zł. To prawie dwukrotnie więcej niż maksymalna wartość dotychczas przyznawanych bonów.

Oprócz tego, w okresie od 29.03 do 30.04.2021 r. pracownicy mogą otrzymać zwiększony dodatek motywacyjny, którego łączna wartość wyniesie nawet 700 zł.

Podczas ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia osoby zatrudnione w Kauflandzie otrzymały bony podarunkowe o wartości do 700 zł, a także paczki z ich ulubionymi produktami spożywczymi. Na początku wybuchu pandemii koronawirusa w Polsce sieć wypłaciła również pracownikom dodatkową premię motywacyjną. Z dniem 1 marca br. weszły w życie kolejne podwyżki, dzięki którym miesięczna pensja na stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od stażu pracy i lokalizacji wynosi nawet do 4100 zł brutto.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Przypomnijmy, dwa dni temu Kaufland poinformował, że poszukuje 30 stażystów, z którymi nawiąże roczną współpracę. Kandydaci mogą zgłaszać swoje kandydatury do 15 kwietnia. Srażystom oferuje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego pod okiem ekspertów oraz wynagrodzenie w wysokości 5 000 zł brutto miesięcznie, a dla najlepszych szansa na rozpoczęcie kariery zawodowej na stanowisku menedżerskim.

Autor: PB

Źr: DlaHandlu.pl>>>

Polska-IE: Udostępnij
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian