Karty podarunkowe – Alert Czerwonego Nosa

Ryanair próbuje na wszelkie sposoby zarabiać na swoich klientach, czemu nie można się dziwić, a jedynie gratulować sprawności marketingowej, więc i teraz ma propozycję dla pasażerów.

Ryanair, jak sam twierdzi, linia lotnicza nr 1 w Europie, ma idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają prezentu na ostatnią chwilę w te Święta Bożego Narodzenia – Karty Podarunkowe Ryanair. 

W końcu, co lepiej podarować niż dar podróży, którą można zrealizować już od 25 euro. Karty podarunkowe Ryanair są wygodnie dostarczane prosto do Twojej skrzynki odbiorczej i można je spersonalizować za pomocą wybranego przez Ciebie powitania, dzięki czemu są najlepszym bezstresowym wypełnieniem skarpet i prezentem na ostatnią chwilę lub podarunkiem dla wszystkich, którzy mają ochotę na wędrówkę z przyjaciółmi i rodziną w te święta. 

Karty Podarunkowe Ryanair to także doskonały gest dla firm, które szukają sposobu na wniesienie odrobiny świątecznej radości swoim pracownikom i nagrodzenie ich za ciężką pracę w ciągu ostatniego roku.

Karty podarunkowe Ryanair są już w sprzedaży, więc unikaj kolejek i zaloguj się na stronie Ryanair.com, aby w te Święta, dać podróż podarunkową do jednego z ponad 230 miejsc docelowych w sieci Ryanair.

Dyrektor Marketingu Ryanair Dara Brady powiedział:

– W tym roku podróże będą bardziej niż kiedykolwiek na szczycie listy życzeń świątecznych. Po dwóch latach ograniczeń dotyczących podróży, karta podarunkowa Ryanair jest idealnym upominkiem dla spragnionych wędrówek przyjaciół i rodziny. Zaplanuj ekscytującą podróż do jednego z ponad 230 miejsc docelowych Ryanaira w Europie i Afryce Północnej w tym roku lub w roku następnym, albo w następnym lub następnym roku… ponieważ nasze karty podarunkowe są ważne przez wesołe PIĘĆ lat, co zapewnia dodatkową gwarancję dla naszych klientów przyszłych przygód podróżniczych. Karty podarunkowe Ryanair zaczynają się od 25 euro i są ważne na podróż po stale rozwijającej się sieci tras Ryanair, więc zaloguj się na stronie Ryanair.com już dziś, aby podarować prezent w postaci podróży w te Święta Bożego Narodzenia.

Opr: Bogdan Feręc

Źr/Zdj: Ryanair

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Everybody lies
Excel @ Exporting
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська