Kandydat na parlamentarzystę i jego homoseksualny Covid

Już niejeden raz mówiłem, że kandydaci na posłów i senatorów, powinni poddawać się weryfikacji, przynajmniej psychologicznej, ale tak wciąż się nie dzieje, więc mamy takie właśnie opinie, a te zwiastują nie tylko upadek, ale i pogrzebanie polityki na rozsądnym poziomie.

Otóż kandydat niezależny do szkockiego parlamentu Peter Tait, postawił tezę, a do jej słuszności, co podkreśla, jest przekonany, iż pandemia koronawirusa, wywołana została przez środowiska homoseksualne. Kandydat Tait jest zdania, iż bezpośrednio odpowiedzialne za pandemię Covid-19, są małżeństwa homoseksualne i wywodzi się na temat bezpośredniego związku mariażu gejów lub lesbijek z koronawirusem.

Pan Peter Tait kandyduje z okręgu Holyrood, czyli z  obszaru Edynburga, stolicy Szkocji, położonego na wschód od centrum miasta, u podnóża Royal Mile. Potencjalny parlamentarzysta, znany jest w całej Szkocji ze swoich antygejowskich poglądów, co niejeden raz prowadziło do ostrej krytyki wobec jego wypowiedzi. Obecnie mówi się, że Peter Tait przesadził, a niektóre z organizacji reprezentujące osoby homoseksualne, zapowiedziały, iż zwrócą się do sądu, o ukaranie kandydata za jego bezpodstawne i obraźliwe wypowiedzi.

Bogdan Feręc

Źr: The Herald

Polska-IE: Udostępnij
Kilka państw unijny
Wesołych Świąt!
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian