Jysk otworzy 6 sklepów w Irlandii

Od materacy, poprzez meble do domu i ogrodu, aż do kołder i wyposażenia łazienek, będzie można kupić w sześciu nowych irlandzkich sklepach duńskiej sieci Jysk.

Jeden z większych sprzedawców detalicznych z branży AGD ogłosił, że jeszcze w tym roku, otworzy w Irlandii sześć sklepów w nowych lokalizacjach, a jednocześnie tworzyć będzie miejsca pracy. Supermarkety Jysk obecne są w Europie od 1979 roku, kiedy Lars Larsen, uruchomił swój pierwszy sklep, by następnie przekształcić go w koncern Jysk.

Obecnie Jysk znany jest już na prawie wszystkich kontynentach, jednak najwięcej placówek posiada w Unii Europejskiej.

Irlandzkie nowe sklepy Jysk, dołączą więc do już istniejącej sieci, a placówki otwarte zostaną w Ashbourne, Carlow, Tralee, Eastgate, Limerick i Dundalk. Jysk stworzy w Irlandii 90 nowych miejsc pracy, a docelowo, może być ich o kilkadziesiąt więcej.

Jysk w Irlandii, nie powiedział też ostatniego słowa i plany ekspansji obejmują uruchamianie kolejnych punktów sprzedaży, które staną się odpowiedzią na potrzeby klientów. Duńska firma planuje również rozszerzenie swojej oferty dostępnej w sklepie internetowym, a i poszerzenie asortymentu o nowe gadżety wyposażenia domów.

Bogdan Feręc

Źr: Jysk Ireland

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Najemcy mówią o ko
Pieniądze skonfisko