Jeżeli chcesz zaistnieć w Polsce i Irlandii…

Jeżeli uważasz, że jesteś osobą, którą warto zaprezentować, przedstawić szerokiej publiczności Twoją firmę lub działalność społeczną, zaprezentować Cię w Polsce, Irlandii i na świecie, ta propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Irlandii, niezależnie od narodowości, wyznania, poglądów politycznych, koloru skóry i kraju pochodzenia, by zapoznali się z naszym projektem, który w 30 dni przedstawiać będzie osoby, firmy i organizacje, które działają na Zielonej Wyspie.

W 30 dni dookoła Irlandii” to projekt Radia Wnet prowadzony przez „Studio Dublin”, a ma na celu zaprezentowanie dokonań i możliwości Polonii, ale nie tylko, które są dziełem mieszkańców tego skrawka lądu.

Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem naszej facebookowej strony: W 30 dni dookoła Irlandii – Letnia trasa 2020 – Radio Wnet, ale też przesyłając zgłoszenie na adres: info@polska-ie.com.

Zapraszamy wszystkich, odwiedzimy Was, zaprezentujemy na antenie Radia Wnet ciekawe osoby, firmy i instytucje, co może pomóc w nawiązaniu kontaktów biznesowych, a z całą pewnością będzie doskonałą reklamą.

Tomasz Wybranowski, Bogdan Feręc

Radio Wnet/Studio Dublin/Polska-IE

Polska-IE: Udostępnij...
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish