Jej Ekscelencja Ambasador Irlandii w Polsce, ponownie zagości w Studiu Dublin

Obecnie trwają rozmowy, które jak określono, prowadzone są w przyjaznej i życzliwej atmosferze, co nie zdarza się często w kontaktach z innymi placówkami dyplomatycznymi, ale irlandzka dyplomacja charakteryzuje się całkiem odmiennym podejściem do niektórych zagadnień, przynajmniej na styku współpracy z mediami.

Wyrażamy nadzieję, że Jej Ekscelencja Emer O’Connell, będzie głównym gościem świątecznego bloku programów z Dublina, nadawanego ze Studia 37 Radia Wnet – 17 marca 2022 roku. Z roku na rok Dzień Świętego Patryka w Polsce zyskuje na popularności. Mamy też ufność, że po dwuletniej przerwie, wielkie Patrykowe parady, wrócą na ulice irlandzkich miast.

Audycję zapowiadamy znacznie wcześniej i będziemy o niej przypominać, gdyż Ambasador Irlandii w Polsce, jest osobą nader ciekawą, która lubi dzielić się swoimi opiniami ze Studiem Dublin Radia Wnet.

Powtórkowy program Studia Dublin:

W świątecznym programie „Studio Dublin” gościła Jej Ekscelencja, ambasador Republiki Irlandii w Polsce, pani Emer O’Connell, która 24 sierpnia 2018 złożyła kopie listów uwierzytelniających na ręce Sekretarza Stanu w MSZ, Ministra Szymona Szynkowskiego vel Sęk.

Pełny zapis audycji z Dnia Świętego Patryka>>>

Opr: Bogdan Feręc

Zdj: Export Promotion Portal/Gov.pl

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Climate Toolkit 4 Bu
Przedsiębiorca z Po
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська