Jak Eamon został aktorem…

Partia Zielonych uznała, że należy podkreślić jej pozytywną rolę, jaką odgrywa na krajowej scenie politycznej, co ma chyba związek ze zbliżającymi się wyborami do irlandzkiego parlamentu.

Oznacza to, iż powstanie film, który skupić się ma na celach Partii Zielonych, ale podkreślać jej wkład w rozwój kraju, pozytywne efekty, jakie udało się osiągnąć i przedstawić propozycje, jakie powinny być zrealizowane w przyszłości.

Jednym z głównych aktorów, a może nawet kluczową postacią filmu, stać się ma nie kto inny, jak lider ugrupowania, a jednocześnie minister środowiska, transportu i energetyki Eamon Ryan, więc to on będzie przewodnikiem i komentatorem spraw zawartych w tej produkcji.

Film przyjąć ma formę dokumentalną i jak się dodaje, stać się wskazaniem, jak ważną rolę odgrywa Partia Zielonych w rządzie.

*

Może w tej roli szef Zielonych będzie miał jakieś sukcesy, a może nawet zmieni przebieg swojej kariery, co wiele osób przyjęłoby z radością, gdyż politycznie to jednak Eamon Ryan nie może cieszyć się ze zbyt dużego grona zwolenników.

Bogdan Feręc

Źr: RTE

Photo CC BY 2.0 Houses of the Oireachtas

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Powstanie Agencja ds
Rząd ugnie się i s