Irlandzkie przedpołudnie w Radiu Wnet

Piątek 18 lutego 2022 roku to okazja, aby przypomnieć mieszkańcom Szmaragdowej Wyspy, że z serca irlandzkiej stolicy, nadawany jest program właśnie dla nich.

Już o 8:10 na antenie Radia Wnet, którego można słuchać również drogą internetową, pojawi się ponownie rekonwalescent Tomasz Wybranowski, którego oczekiwali spragnieni jego głębi głosu słuchacze. To nie nadużycie słowne, bo ostatniej niedzieli, podczas gali wręczenia statuetek „Wnetowa Koniczynka”, a o wydarzeniu można przeczytać TUTAJ, rozmawiałem z gośćmi z Polski, którzy przybyli do Dublina specjalnie na tę uroczystość, i mówili, że brakuje im zarówno redaktora Wybranowskiego, jak i naszych, niekiedy sarkastycznych rozmów, w środowym programie Studio 37 i piątkowym Studiu Dublin.

To jednak nie wszystko, co z Irlandii popłynie dzisiaj w eter, bo przed południem, kolejny z cyklu „Muzycznych Pojedynków”. W tym natomiast spotkają się znawcy muzyki, bo nie kto inny, jak dyrektor szkoły muzycznej B’Music College: Music & Performing Arts College Dublin Pani Iwona Kurek, której od 2 w nocy, radziłem, jak wygrać ze specjalistą od wszelkich stylów i gatunków muzycznych, Tomaszem Wybranowskim.

Zapraszamy do Radia Wnet od 8:10 w Irlandii, a na wyspie słuchać można dzisiejszych audycji z Dublina pod TYM ADRESEM>>>.

Zapraszamy do słuchania wszystkich audycji Radia Wnet!!!

Bogdan Feręc

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Minister McConalogue
Studio Dublin – 18