Irlandzki dom „Jamesa Bonda” wystawiony na sprzedaż

Sean Connery, czyli jeden z najsłynniejszy odtwórców roli agenta Jej Królewskiej Mości, postanowił pozbyć się swoich dwóch posiadłości, z czego jedna znajduje się we Francji, natomiast drugą jest ta w Irlandii.

Dom w Irlandii znajduje się przy Herbert Road w Bray w hrabstwie Wicklow i można stać się jego właścicielem za 1,495 mln €. W domu Connery’ego w Irlandii, mieszkał on na stałe przez ponad rok, a i czasami spędzał tam kilka letnich dni urlopu. W posiadłości bywały też takie gwiazdy, jak Peter Sellers i Alistair MacLean.

Wcześniej bo w 2013 roku część znajdującego się w domu wyposażenia została wystawiona na sprzedaż, w tym osobisty zegarek Seana Connery’ego oraz jego kij do krykieta. 

Obecnie posiadłość Violet Hill w Wicklow od wielu lat stoi pusta, chociaż wcześniej powstały plany, by właśnie tam powstało muzeum poświęcone słynnemu Szkotowi, ale te, nigdy nie wyszły poza fazę planowania.

Niemniej jednak, gdyby ktoś uznał, że chce być właścicielem domu, w którym mieszkał „James Bond”, zawsze może posiadłość kupić, a cena nie wydaje się wygórowana.

Bogdan Feręc

Źr: Irish Mirror

Polska-IE: Udostępnij...
Niejasny plan wakacy
Wyrok poznamy dzisia
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish