Informacja prasowa: INFO DESK – Midlands Polish Community

W ostatnią niedzielę stowarzyszenie Midlands Polish Community rozpoczęło realizację kolejnego fascynującego projektu w Irlandii.

W ramach Midlands Polish Community TV, na przestrzeni 5 miesięcy w 2021 roku, planowane jest nagranie serii odcinków programu ‘INFO DESK’, który w nowoczesny i atrakcyjny sposób przedstawi Polakom żyjącym w Irlandii rzetelne informacje na temat wielu spraw dotyczących życia w Irlandii, tak aby świadomie korzystali z przysługujących im praw oraz mogli aktywnie uczestniczyć we wszystkich sferach życia społecznego.

Talk show będzie nagrywany w studio Midlands Polish Community TV w Athlone i wyświetlany na dedykowanym kanale YouTube.

Formuła każdego odcinka będzie przewidywała zaproszenie gościa specjalnego z Irlandii, eksperta w swojej dziedzinie i przeprowadzenie z nim wywiadu (w języku polskim) opisującego dane zagadnienie, np. prawa wyborcze w Irlandii, dostęp do służby zdrowia, prawa osób na emeryturze i inne.

Poza gośćmi specjalnymi zaproszeni będą także polscy artyści, muzycy, ciekawe osobistości, sportowcy itp. Nagranie odcinków planowane jest na soboty lub niedzielę, średnio dwa razy w każdym miesiącu, jednakże te daty będą elastyczne i dopasowane do aktualnych restrykcji związanych z pandemia COVID-19.

Niebawem pojawi się ogłoszenie o castingu na prowadzącego program – zachęcamy wszystkich zainteresowanych!

Kontakt: contact@polishcommunity.ie

Polska-IE: Udostępnij
Ostre starcie z McDo
Kantar: w kwietniu s
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian