Ile jest płci? Zastanów się nad odpowiedzią, bo wylecisz ze szkoły

Nastolatek, który uczęszczał do szkoły średniej, został wyrzucony z klasy i samej szkoły, ponieważ powiedział, że są tylko dwie płcie.

17-latek został poproszony przez nauczyciela, aby odpowiedział na pytanie: Ile jest na świecie płci? Młodzieniec nie wykazał się jednak lotnością umysłu, bo zgodnie z prawdą, poinformował edukatora, iż płcie są dwie. Tym właśnie stwierdzeniem wprawił przedstawiciela ciała pedagogicznego w złość, co zarejestrowali na swoich telefonach komórkowych uczniowie.

Nauczyciel zareagował na wypowiedź ucznia bardzo agresywnie, zbeształ nastolatka za niepoprawne poglądy, a i nakazał mu opuścić salę lekcyjną.

Chłopak wezwany na dywanik do dyrektora szkoły dowiedział się, że jego opinia, nie jest zbieżna z polityką szkoły, a ta utrzymuje, że istnieją jeszcze płci pozorne, czyli „Fa’afafine” i „Pangender”. Niestety ta sprawa nieciekawie zakończyła się dla ucznia, bo oskarżony został on również o opublikowanie portalach społecznościowych filmiku ze zdarzenia w klasie, co uznano za działanie na szkodę nauczyciela, więc wydalono go ze szkoły.

Tu jednak pojawia się pewnego rodzaju problem, bo szkoła, uznając, że istnieją płcie pozorne, co oznacza, iż mężczyzna czuje się kobietą, a kobieta mężczyzną, lekko przesadziła.  

Jakie to szczęście, że ja chodziłem do szkoły w czasach komunistycznych, a i były wtedy tylko dwie płcie, co w mojej opinii trwa do dzisiaj i żadne nowomodne wymysły, nie przekonają mnie, że jest inaczej. O ile się orientuję, to na świecie od chwili ukończenia przeze mnie edukacji mało się zmieniło pod tym względem i płeć męska nadal zdolna jest produkować plemniki, a żeńska jajeczka, czyli gamety, co pozwala na przedłużenie gatunku. „Fa’afafine” i „Pangender”, nie produkują natomiast odmiennych od męskich i żeńskich gamet, więc jakim cudem uznać je można za kolejne płci.

Od biedy można pokusić się o stwierdzenie, że istnieje trzecia płeć, czyli obojnactwo, nazywane hermafrodytyzmem, chociaż wg medyków jest to nieprawidłowe ukształtowanie się wewnętrznych i zewnętrznych narządów płciowych.

Bogdan Feręc

Źr: Scottish News

Podziel się:

Dyskryminacja mieszk
MIT: NAJBEZPIECZNIEJ
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn