Ikea rekrutuje do sklepu w Blue City. Otwarcie 23 października

Sieć Ikea poszukuje pracowników do swojego nowego sklepu w warszawskim Blue City. Praca praktycznie od zaraz, bo wielkie otwarcie – według informacji Wirtualnej Polski – już 23 października.

Sieć szuka pracowników przede wszystkim na dwa stanowiska. Pierwsze to klasyczna praca na zmywaku w salonowej restauracji. Stawka to 14 zł za godzinę na rękę. Drugie natomiast to tzw. serwis sklepowy, czyli osoby odpowiedzialne za to, by na półkach był porządek, a „żółte torby leżały tam, gdzie powinny leżeć”. Tutaj można zarobić mniej, bo 15 zł brutto, czyli niespełna 12 na rękę. Ale można negocjować.

Wszystko na umowę o pracę, w trybie zmianowym, z ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym. 8 godzin dziennie, ale przewidziane są też dodatkowe pieniądze, gdy ktoś będzie chciał robić nadgodziny.

Według informacji Wirtualnej Polski, w przyszły piątek, 19 października sklep zostanie próbnie otwarty tylko dla pracowników, którzy będą musieli go przetestować. W poniedziałek uroczyste otwarcie dla VIP-ów, a we wtorek – dla wszystkich klientów.

Źr: DlaHandlu.pl>>>

DlaHandlu.pl - pełny obraz handlu: rynek, konsument, trendy

Podziel się z innymi:
Premier Mateusz Mora
„Imagine” Johna

Translate »