Idą, idą święta…

W lipcu jedna z brytyjskich sieci handlowych wprowadziła do swojej oferty artykuły bożonarodzeniowe, a teraz ducha świąt będziemy mogli odczuć też w Irlandii, bo Brown & Thomas, właśnie wyszedł z podobną propozycją również na tutejszym runku.

Zaledwie na 131 dni przed Świętami Bożego Narodzenia, czyli dzisiaj, we wszystkich sklepach sieci Brown & Thomas pojawią się bombki, Mikołaje i reniferki z czerwonymi noskami, ale i choinkowe lampki oraz same bożonarodzeniowe drzewka.

Ten jeden z największych sprzedawców na irlandzkim rynku, zapowiedział, że to wynik oczekiwań klientów sklepu, którzy zamiast zostawiać wszystkie zakupy świąteczne na ostatnią chwilę, część z nich wolą zrobić znacznie wcześniej.

Rzecznik sieci Brown & Thomas zapowiada: – Zaprezentujemy naszym klientom niezrównany wybór najbardziej wykwintnych dekoracji świątecznych, choinek i wyjątkowych prezentów, w specjalnej ofercie tematycznej.

Detalista zapewnia, że bożonarodzeniowa oferta dostępna będzie od dzisiaj na terenie całej Irlandii, więc w Dublinie, Cork, Limerick i innych miastach, chociaż w mniejszych placówkach pojawi się nieco później.

To teraz tylko czekać, aż we wrześniu, irlandzkie stacje radiowe zaczną „puszczać” kolędy, by wprowadzić nas w nastrój świąt.

Bogdan Feręc

Źr: B&T

Podziel się:

Dwudniowy strajk pil
Jedna paczka papiero
ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchIrishPolishRussianSpanish
ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchIrishPolishRussianSpanish
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn