Hat-trick Viktora F. [VIDEO]

Znany już w niektórych kręgach młody polski futbolista Viktor, ponownie pokazał klasę i popisał się w niedawnym spotkaniu potrójną bramkostrzelnością.

Viktor swoją sportową przygodę z piłką rozpoczął, mieszkając jeszcze w Irlandii, a młodzieżową karierę kontynuuje po przeniesieniu się do Holandii. Już w Galway zauważono jego talent, jednak emigracyjne losy, kazały przenieść się z rodzicami do Amsterdamu, gdzie jednak nadal rozwija swoją pasję do piłki nożnej.

Obecnie Viktor jest zawodnikiem klubu WV-WEDW Amsterdam, który pod okiem trenera Toma Van Reissena, kilka dni temu rozegrał mecz z AFC Ijburg (czyt. Ajburg), piłkarski pojedynek toczył się o drugie, premiowane awansem miejsce do ćwierćfinału rozgrywek o Mały Puchar (Beker).

Drużyna Viktora wygrała tę rozgrywkę stosunkiem bramek 5 – 1, z czego autorem trzech, był właśnie młody polski piłkarz. Ligowe spotkanie miało wiele ciekawych zwrotów akcji, ale widoczną przewagę wykazywała drużyna WV-WEDW, co potwierdza wynik końcowy.

Viktor okazał się poniekąd królem strzelców tego meczu, umieszczając w bramce przeciwników trzy z pięciu goli. Jego promotor podkreśla, iż wszystkie trzy bramki były bardzo ładne i chociaż jest ojcem Viktora, filmy, które zostały przesłane do publikacji, oddają w pełni jego słowa.

Jak dodaje ojciec Viktora, to nie wszystkie osiągnięcia jego syna, bo ten, oprócz hat-tricka, asystował przy czwartej strzelonej przez WV-WEDW bramce.  

Viktorowi gratulujemy sukcesu, a i zawsze może liczyć na opublikowanie informacji o nim. Gwoli ścisłości muszę dodać, że Viktor Feręc i zbieżność nazwisk nie jest tutaj przypadkowa, jest moim bratankiem, więc tym bardziej miło mi poinformować o sukcesie jego drużyny i jego samego. 👍

Młody, oby tak dalej!!! Pamiętaj, chcę cię widzieć w reprezentacji Polski, bo wtedy i tylko wtedy, zacznę oglądać piłkę kopaną. ⛹️‍♂️😁👏⚽

Video poniżej…

Bogdan Feręc

Źr: Informacja własna

Tę ostatnią toś huknął…

Polska-IE
Zbliża się okres z
Zaskoczenia nie był
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish