Hanna Zdanowska nominowana

Właśnie dotarła do nas bardzo miła wiadomość, a ucieszy zapewne wszystkich mieszkańców Irlandii, którzy pochodzą z okolic Łodzi.

Prezydent Hanna Zdanowska, nominowana została w plebiscycie „10 Najbardziej Wpływowych Kobiet Województwa Łódzkiego”. Na liście znalazło się 100 nazwisk pań, które ważne są dla regionu łódzkiego, a jednocześnie, na ten mają wpływ. Pani prezydent Zdanowska, znana jest w naszym mieście od lat, a ostatnie wybory prezydenckie w Łodzi, wygrała, zdobywając rekordową ilość 70,22 proc. głosów.

Hanna Zdanowska jest absolwentką Politechniki Łódzkiej, a po studiach pracowała na łódzkich budowach na Radogoszczu i Retkini. Następnie prowadziła firmę odzieżową i kierowała Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową. Z polityką związała się w 2006 r. Na początku, jako radna miejska, a później zajmowała fotel wiceprezydent Łodzi. Prezydentem Łodzi została w 2010 r., a wygrywała również wybory w roku 2014 oraz 2018 i to w pierwszych turach głosowań.

Pani prezydent Zdanowska powiedziała w swoim wpisie na Facebooku:

– Kochani, dotarła do mnie informacja, że zostałam nominowana w plebiscycie najbardziej wpływowych kobiet województwa łódzkiego. Bardzo dziękuję za wyróżnienie, ale ponieważ nie czas teraz na takie rankingi, bardzo proszę o niewysyłanie smsów. A najbardziej wpływowe kobiety spacerują ostatnio po ulicach. Dziewczyny, ten tytuł jest Wasz!

Cóż dodać oprócz gratulacji? Chyba tylko tyle, by wykazać się nieposłuszeństwem i oddać głos na prezydent Hannę Zdanowską. Głosować można poprzez wysłanie SMS-a lub za pośrednictwem strony internetowej, która znajduje się TUTAJ>>>

Do końca głosowania, pozostało jeszcze 14 dni.

Na zdjęciu: Pani prezydent Hanna Zdanowska z Jej Ekscelencją Emer O’Connell ambasador Republiki Irlandii w Polsce.

Bogdan Feręc

Źr: Dziennik Łódzki/Facebook

Zdj: Facebook-Hanna Zdanowska

Polska-IE: Udostępnij
Pomarańczowa strefa
POLICJANT NA WOLNYM
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian