Grupa Żywiec uruchomiła program pomocowy dla dostawców

Grupa Żywiec ruszyła z programem pomocowym dla swoich partnerów biznesowych: dostawców, przewoźników i kierowców oraz rolników w związku z aktualną sytuacją gospodarczą spowodowaną epidemią COVID-19 .

­­Program „Wspieramy naszych dostawców” o łącznej wartości ponad 250 mln złotych jest przeznaczony dla dostawców współpracujących z Grupą Żywiec. Obejmuje on trzy obszary: wsparcie finansowe poprzez zastosowanie mechanizmów umożliwiających utrzymanie płynności finansowej, korzyści dla przewoźników i kierowców współpracujących z firmą w postaci atrakcyjnych stawek ubezpieczeń oraz wsparcie rolników.

Pierwszym filarem programu jest oferta wspierająca płynność finansową stałych dostawców, bez względu na obroty i wysokość wystawianych faktur. Daje on możliwość uzyskania pieniędzy za fakturę nawet w ciągu 7 dni od daty jej otrzymania przez Grupę Żywiec. Program realizowany wspólnie z Pekao Faktoring 

Przewoźnicy i kierowcy mogą skorzystać z atrakcyjnych stawek ubezpieczeń swoich naczep i ciągników siodłowych (tu zakres będzie się rozszerzał) wypracowanych wspólnie z firmą AON. 

Firma przeznaczy tez blisko 5 mln złotych na wcześniejszy zakup przez słodownię Malteurop jęczmienia browarnego pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Zostanie on przeznaczony między innymi na potrzeby warzenia piwa SPECJAL.

DlaHandlu.pl>>>

Polska-IE: Udostępnij
NARKOTYKI WYPADŁY Z
Centralny Port Komun
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian