Fianna Fáil prowadzi publiczną ankietę na temat zachowań antyspołecznych

Senator Mary Fitzpatrick – przewodnicząca podkomisji Partii Parlamentarnej Fianna Fáil w Dublinie, wraz ze swoimi kolegami z Partii Parlamentarnej w Dublinie w Leinster House, rozpoczęła badanie opinii publicznej na temat przestępczości i zachowań antyspołecznych.

Po wprowadzeniu ankiety senator Fitzpatrick powiedziała:

– Zachowania antyspołeczne zagrażają i podważają tkankę naszych społeczności. Jako decydenci polityczni musimy przedstawiać skuteczne rozwiązania i bardzo ważne jest, aby te polityki opierały się na głosach ludzi, którzy doświadczyli tych problemów z pierwszej ręki. Często słyszymy w mediach doniesienia o przypadkowych, brutalnych, fizycznych i nieuzasadnionych atakach, ale niestety zbyt wiele osób doświadcza ich w prawdziwym życiu. Ataki takie mają miejsce w naszych miejscach publicznych, środkach transportu publicznego, parkach publicznych, na naszych ulicach i poza domami. Wcześniej wraz z moimi kolegami przeprowadziliśmy ankietę dotyczącą zachowań antyspołecznych, aby opinia publiczna mogła podzielić się swoimi doświadczeniami, wyrazić swoje obawy i umożliwić Fianna Fáil zebranie cennych danych, które pomogą w opracowaniu skutecznej polityki zwalczania tych problemów. Zachęcam wszystkich, których dotyczy takie zachowanie, do poświęcenia dwóch minut na wypełnienie kwestionariusza i wyrażenia opinii na temat tego, jak najlepiej możemy uczynić nasze społeczności bezpieczniejszymi. Wysoce widoczne działania policyjne są podstawą budowania silniejszych i bezpieczniejszych społeczności. Aby to osiągnąć, rząd musi zapewnić odpowiednią liczbę Gardaí na miejscu, aby reagować na pojawiające się problemy i dalej wspierać naszych Community Gardaí, którzy zapewniają nieocenione usługi w każdej społeczności w całym kraju.

Rzecznik Fianna Fáil w Dublinie i poseł dla Dún Laoghaire Cormac Devlin, dodał:

– Partia Fianna Fáil w rządzie jest zdeterminowana, by walczyć z zachowaniami antyspołecznymi, jest bardzo świadoma wpływu, jaki zachowania antyspołeczne mają na jakość życia społeczności lokalnych i jest pracujemy nad tym, aby stolica była bezpieczniejsza dla wszystkich.

Link do ankiety znajdziesz tutaj  

Opr: Bogdan Feręc

Źr: Fianna Fail

Photo by Tomasz Szustek

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Sól himalajska wcal
Nie będzie pułapó