DWUKROTNIE ZATRZYMANA Z NARKOTYKAMI

Wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali kobietę, która miała w swoim mieszkaniu narkotyki. To już drugi raz w przeciągu kilku miesięcy, kiedy kobieta została zatrzymana przez policjantów. Za posiadanie narkotyków 25-latce grozi kara nawet 10 lat więzienia.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową katowickiej komendy prowadzą czynności w dwóch sprawach dotyczących posiadania narkotyków przez 25-letnią kobietę. W przeciągu kilku miesięcy kobieta została dwukrotnie zatrzymana przez wywiadowców z katowickiego oddziału prewencji. Po raz pierwszy do zatrzymania doszło w lipcu tego roku podczas wykonywania czynności przy zdarzeniu drogowym. Kobieta po spowodowaniu kolizji odjechała z miejsca zdarzenia i pojechała do swojego domu. Już kilka minut później policjanci odnaleźli kobietę i ją zatrzymali. W trakcie wykonywanych czynności, w jej mieszkaniu stróże prawa znaleźli narkotyki i gotówkę. Wywiadowcy zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i CMC. W opinii biegłego, taką ilością narkotyków mogłoby odurzyć się ponad 3 tysiące osób. Kobiecie pobrano również krew do badań laboratoryjnych z uwagi na podejrzenie, że mogła spowodować kolizję będąc pod wpływem narkotyków. 

Kolejny raz kobieta została zatrzymana w październiku podczas kontroli drogowej. W wyniku podjętych czynności policjanci ponownie znaleźli przy niej narkotyki. Tym razem wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zabezpieczyli 260 porcji dilerskich amfetaminy, 260 porcji dilerskich MDMA i 35 porcji marihuany. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Czynności w sprawach trwają, a kobiecie grozi kara do 10 lat więzienia.

Policja.pl

Polska-IE: Udostępnij
Ambasada Irlandii w
Płęsno – daleko
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian