Dobre rady zawsze w cenie. Dwie godziny i precz mi z oczu

Dyrektor medyczny w Ministerstwie Zdrowia dr Tony Holohan powiedział, że nie powinno się długo przebywać w tym samym gronie.

Jeżeli w jednym pomieszczeniu przebywają 2 osoby, to nie powinny one być razem dłużej niż 2 z 24 godzin, a wykonanie tego zalecenia, zminimalizuje prawdopodobieństwo potencjalnego zakażenia się koronawirusem.

W pomieszczenia, w których przebywa się dłużej niż zalecane 2 godziny, należy zapewnić dobrą wentylację i częste przewietrzanie, powiedział podparty swoim stanowiskiem i autorytetem dr Tony Holohan.

Ileż to dobrego można zrobić taką wypowiedzią… Przyjmijmy, że pracujemy z osobą, która nie należy do grona naszych przyjaciół, żeby nie powiedzieć, że jej nie lubimy. W takim natomiast przypadku można zgłosić przełożonemu, iż zastosowaliśmy się do zaleceń naczelnego lekarza kraju i opuściliśmy na 22 miejsce pracy, by wirusy miały czas odejść do krainy wiecznych łowów.

To nie koniec, bo w domach panuje niekiedy napięta atmosfera, więc i małżonek, a może częściej małżonka, może zauważyć, iż partner życiowy, powinien wyizolować się z salonu, gdyż po pierwsze tak zaleca fachowa siła medyczna, a po drugie, ogląda ona ulubiony serial. Panowie także mogą tak postąpić, więc nakazać oblubienicy opuszczenie kuchni, gdzie nieniepokojeni przez nikogo, przez rzeczone 22 godziny będą mieli swobodny dostęp do lodówki z zimnym napojem, o którym przed 23:00 nie można w mediach wspominać.

Bogdan Feręc

Źr. główne: RTE

Polska-IE: Udostępnij...
Autobusy dla wybrany
Zasiłek pandemiczny
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish