Dlaczego Leo chce przyspieszenia?

Mnóstwo osób w kraju zaczęło się zastanawiać, dlaczego rząd tak przyspiesza odmrożenie kraju, chociaż jeszcze niedawno twierdził, że będzie szedł raz obraną drogą.

Podejrzeń jest wiele i mówi się, że to koalicjanci wymusili na premierze taką decyzję, a i że ministrowie rządu Leo Varadkara naciskali, a ten ugiął się pod naporem argumentów. Jest jeszcze jedna teoria, a tę lansują siły nieprzychylne Fine Gael i to właśnie członkowie tego ugrupowania, mieli wywierać na swojego szefa presję znaczną, co doprowadziło do przyspieszenia.

Niestety żadne z powyższych nie jest prawdziwe, bo Leo Varadkar jest twardym liderem partii i jeszcze twardszym premierem, a wyjaśnienie znajduje się na zdjęciu powyżej.

Wystarczy spojrzeć w smutne oczy premiera, i jak bardzo zrujnowaną fryzurę ma wódz tego dumnego pięciomilionowego narodu, by wyjaśniło się wszystko, a i kłam zadać innym koncepcjom. Otóż szybsze otwarcie zakładów fryzjerskich spowodowane jest stanem owłosienia ustępującego premiera, który od kilku już dni chodzi po dublińskich ulicach rozczochrany, a i niesforne włosy słabo prezentują się na zdjęciach.

Takiego problemu nie ma natomiast jego następca, bo przecież przyszły premier, czyli Micheál Martin, który nie może o sobie powiedzieć, że dysponuje bujną grzywą.

Nie trzeba więc kolejnym razem, chwytać się brzytwy, by wymyślać setki teorii spiskowych, a i wmawiać osłabienie autorytetu, gdyż wystarczy głębiej przeanalizować najnowsze fotografie, by wszystko stało się jasne.

Bogdan Feręc – właściciel włosów wirtualnych

Bogdan Feręc

Zdj: Leon Farrell/Photocall, Bogdan Feręc

Polska-IE: Udostępnij...
Służba zdrowia mus
Księgi kondolencyjn
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish