Deszcz odpuszcza – wrócą przymrozki

Dzisiaj będziemy mieli jeszcze sporo opadów deszczu, jednak perspektywy są raczej optymistyczne, bo deszcz będzie padał, ale w znacznie mniejszej ilości, jak i rzadziej.

 

Piątek to dzień z większą ilością słońca, ale i licznymi, acz przelotnymi opadami. Wiatr będzie z zachodu umiarkowany, a temperatury od 6 do 10 stopni Celsjusza. Wieczorem południowy zachód wyspy nawiedzony zostanie opadami ciągłymi, a deszcz pozostanie tam przez całą noc i początek soboty.

 

Sobota to rozpogodzenia na północy i północnym wschodzie, chociaż drobne przelotne opady nadal będą pojawiać się w tych rejonach. Po rozpogodzeniach na południowym zachodzie, mieszkańcy tej części kraju ponownie muszą być przygotowani na wieczorny i nocny deszcz, chociaż nie będzie on intensywny. Zachód z przelotnymi opadami, ale przez większość dnia, na niebie dominować ma słońce. Temperatura od 6 do 12 stopni, a wiatr będzie słaby i umiarkowany.

 

Niedziela względnie sucha z przebłyskami słońca, ale także przelotnymi opadami drobnego deszczu. Temperatury od 7 do 13 stopni Celsjusza. Wiatr tego dnia będzie z kierunków zmiennych umiarkowany i silny na zachodnim oraz południowym wybrzeżu.

 

Od poniedziałku możliwe rozpogodzenia, ale i nocne przymrozki.

Bogdan Feręc

Źr: Met Eireann

Znajdź nas:

Beef industry on its
Ilość bezdomnych n
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn