DCC jest sposobem kontroli społeczeństw

Chirurg ortopeda z szpitala Mater Private w Dublinie stwierdził, że cvidowe paszporty, nie są drogą do zdrowia, a potrzebne są politykom i rządom.

Urodzony w Rumunii Mihai Vioreanu jest przekonany, co wyraził na Twitterze, że Digital Covid Cert, są sposobem na kontrolę społeczeństw.

Dr. Mihai Vioreanu:

Paszport Covid nie ma nic wspólnego z twoim zdrowiem. Jest to narzędzie kontroli i nadzoru dla rządów.

Vioreanu jest również przekonany, że media i politycy, wprowadzili do społeczeństwa błędny przekaz, iż to paszport, stanie się środkiem wyjścia z pandemii. DCC, nie może być również wg dr. Vioreanu uznany za środek zdrowia publicznego, bo nie ma takiej mocy, jaka się temu dokumentowi przypisuje.

W informacji przekazanej na Twitterze dr Mihai Vioreanu mówi również:

– Z każdym dniem staje się coraz bardziej jasne, że Covid Passport nie ma nic wspólnego z twoim zdrowiem. Jest to narzędzie kontroli i nadzoru dla rządów.

Sam paszport ma być też realizacją planu nadzoru i kontroli, jaki nakreślić miało Światowe Forum Ekonomiczne, więc covidowe dokumenty, wg doktora, mają wpisywać się w przyjęte przez WEF rozwiązania.

Dr Vioreanu jest też przeciwnikiem szczepionkowej dyskryminacji, czemu niejednokrotnie dawał wyraz w swoich wcześniejszych wypowiedziach. Mówi też, że osoby, „które nie chcą przyjąć eksperymentalnej szczepionki”, nie powinny być z tego powodu szykanowane.

Bogdan Feręc

Źr: Twitter

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
„Dyktator”, czyl
Dane o zatrudnieniu
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська