Darmowe burgery

Na dzisiaj przypada Światowy Dzień Burgera, więc wiele restauracji i knajp serwujących ten „smakołyk”, postanowiło uczcić ten dzień, rozdając je za darmo.

Wiadomo nie od dzisiaj, że żadna z odmian hamburgera nie jest dobrym pożywieniem, ale jest wielu amatorów smażonego lub grillowanego mięsa mielonego w bułce, co stało się podstawą do ogłoszenia 20 czerwca Światowym Dniem Burgera.

Największym zainteresowaniem, a i uwielbieniem burgery cieszą się w Stanach Zjednoczonych, ale też w Kanadzie i oczywiście w Europie. Hamburgery wszelkich odmian, popularne są także w Irlandii, czyli rodzimi sprzedawcy tego jedzenia, postanowili, nie bacząc na ostrzeżenia dietetyków, celebrować święto.

Duża część irlandzkich „hamburgeowni” rozdawać dzisiaj będzie je za darmo, niezależnie od tego, czy jesteśmy mięsożerni, czy też przy wyborach konsumpcyjnych kierujemy swój wzrok w stronę warzywną.

Na całe szczęście oferta darmowych hamburgerów jest ograniczona, a pełna lista zakładów gastronomicznych, które promować będą bułkę z kotletem, znajduje się TUTAJ>>>

Bogdan Feręc

Źr: Press Agency

Podziel się:

Zmiany w dostępie d
Źle nie będzie, al
Translate »
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn