„Dark Sand” jest już w reklamie

Dora Gola, czyli nasza rodaczka od wielu lat mieszkająca w Irlandii, zdobywa scenę muzyczną w Irlandii, Polsce i na świecie z coraz większym impetem, a zaczyna być o niej głośno nawet w świecie reklamy.

Promocją Dory Goli zajmuje się od kilku lat jeden z bardziej znanych i utytułowanych dziennikarzy muzycznych, czyli redaktor Tomasz Wybranowski, który w masie młodych artystów wypatrzył właśnie Dorotę.

Dorę Golę wymienia się w najznamienitszych pismach muzycznych, gościła też w wielu programach irlandzkiego radia i telewizji, ale oprócz Polski i Irlandii, zaczyna być znana na światowym rynku muzycznym. Kariera nabiera tempa, mówi się nawet, że w najbliższych latach, może zrobić ogromną karierę i pozostać na szczycie przez dziesięciolecia.

Dora Gola – muzyk i choreograf

Z Dorotą, której przeboje znane są m.in. słuchaczom Radia Wnet i Polskiej Muzycznej Tygodniówki, rozmawiałem kilka dni temu, a okazja była ku temu idealna, bo szukając podkładu muzycznego do jednej z reklam, wpadłem na pomysł, żeby użyć właśnie „Dark Sand”, czyli jednego z przebojów Dory i Dary, współtwórców tego dzieła skończonego.

Z Dorą Golą znamy się od jakiegoś czasu, bo to ja towarzyszyłem konsulowi Grzegorzowi Sali przy wręczaniu Dorocie „Wnetowej Koniczynki”, czyli wyróżnienia dla osób zasłużonych w promocji polskości w Irlandii, więc tym chętniej zapytałem, czy wyrazi zgodę na użycie piosenki „Dark Sand” w reklamie.

Tak się stało, pozwolenie zostało wydane, a efektem są dwie reklamy, także w dwóch językach. Obu natomiast słuchać można w programach Studia 37 oraz Studia Dublin Radia Wnet i już wkrótce na antenie dublińskiego radia Near.FM.

Teraz zapraszam do wysłuchania reklam w języku polskim i angielskim, wsłuchania się w podkład muzyczny, by następnie, obejrzeć wideoklip z piosenką Dory Goli „Dark Sand”.

Bogdan Feręc

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Należy zadbać o na
Wiktoria z Zaporoża