Czy wiecie, że…⁉️☘️ ISTNIEJE! 😃

Guinness to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Stał się jednym z symboli Zielonej Wyspy, choć w Republice jest bardzo popularny najwięcej spożywa się go w Nigerii (ponad 30%) i Wielkiej Brytanii.


Swoją wyjątkowość zawdzięcza tradycyjnej recepturze opartej na trzech składnikach: wodzie, palonym słodzie jęczmiennym i chmielu. Niepowtarzalny smak to również zasługa słynnej odmiany drożdży Guinness, które zostały opracowane przez ekspertów w browarach Guinnessa specjalnie na jego potrzeby.
Od jakiegoś czasu w Irlandzkich PUBach, coraz częściej powtarzana jest „legenda”, że istnieje też w wersji ZERO. Co oznacza, że jest bezalkoholowy lub jak ktoś woli „wolny od alkoholu” (!).
Wiadomo tylko, że w takiej wersji od kilku lat dostępny jest w… INDONEZJI! Podobno ma wszystkie cechy swojego pierwowzoru o pełnej sile – ale niestety osobiście potwierdzić tego nie mogę, ponieważ Guinness nigdy nie wypuścił go w inne miejsce na świecie i tego nie planuje, nawet w wersji limitowanej. Pozostaje zadowolić się innym bezalkoholowym porterem lub kolorystycznie podobną Coca- Cola ZERO, ale to już nie to samo…😉 

Przemysław Zbieroń
Fot. Google – ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU 😂😅🤣
YouTube – Guinness Zero (Adv)

Shamek w Dublinie – Radio PLPolska-IERadio PL

Podziel się:

Zmiany na rynku rach
Kubeł zimnej wody
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn