Czy te lody trafią do Irlandii?

Idąc za ciosem, czyli pozostając w tematyce lodów, całkiem nowy smak trafił na rynek, na szczęście rynek Nowej Zelandii.

To jednak nic obecnie nie znaczy, bo znamy przecież zamiłowanie Irlandii do dziwnych smaków, więc nie można powiedzieć ponad wszelką wątpliwość, iż takie wkrótce nie pojawią się w sprzedaży w naszych sklepach.

Smak może zaskakiwać, bo jest połączeniem znanej wszystkim smakoszom lodów wanilii, ale z pomidorami, więc warzywem średnio kojarzonym z lodami.

Firma Wattie, która jest amerykańskim producentem żywności mrożonej i lodziarska kompania Tip Top postanowiły promować nowe trendy lodziarskie, a to owocuje lodami waniliowymi z zatopionym w nich sosem pomidorowym.

Lody, nazwijmy je pomidorowe, będą obecnie produkowane, jako seria limitowana, ale producenci nie wykluczają, iż o ile odniosą na nowozelandzkim rynku sukces, promowane będą na całym świecie, wprowadzając jednocześnie do oferty nowe zaskakujące smaki.

To ja poproszę o brokułowe, szpinakowe i z buraczkami, bo te warzywa lubię, chociaż ogórkiem i marchewką też nie gardzę.

Bogdan Feręc

Źr/Zdj: Wattie’s – Facebook

Znajdź nas:

W tej sieci nie kupi
Facebook zablokuje p
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn